výrobníky.cz

Efektové výrobníky mlhy, kouře, sněhu a bublin

Sněhové výrobníky

Efektové sněhové výrobníky jsou tím pravým, co dodá Vaší párty zcela jedinečnou zimní atmosféru. Organizujete často diskotéky či jiné zábavní akce uprostřed parného léta? Potěšte své hosty alespoň na okamžik návštěvou zimy! Až se na ně začne hrnout mírně chladivá běloskvoucí hmota, budou si připadat jako v pohádce o dvanácti měsíčkách. A Vy se proslavíte jako organizátor, pro něhož není nic nemožné.

Výrobníky sněhu  ale samozřejmě najdou i daleko širší uplatnění, než jen zpestření zábavních akcí. Lze je použít také na tématické koncerty a výborně se hodí pro divadelní představení.

Výrobníky se velmi jednoduše instalují a snadno ovládají. Přísun energie obvykle zajišťuje napájecí kabel, který opět odpojíte, jakmile je výrobník zcela nabitý. Pak se stane zařízení zcela mobilním a lze s ním tak v případě potřeby velmi jednoduše a rychle manipulovat.

Ptáte se, co si s umělým sněhem počneme po skončení akce či představení? Nemusíte se starat vůbec  o nic! Umělý sníh průběžně velmi pomalu vyprchává, přičemž rozhodně nezanechává žádné skvrny nebo jiné stopy na podlaze, nábytku nebo oblečení Vašich návštěvníků. Pro lidskou pokožku je pak zdravotně zcela nezávadný.

Umělý sníh z efektového výrobníku ve skutečnosti není pravým sněhem, jaký produkují například speciální výrobníky konstruované pro sportovní účely. Jedná se o umělou pěny, která se sněhu velmi podobá. Díky speciálnímu difuzéru je pak tento umělý sníh rovnoměrně rozfoukán do prostoru, čímž vytváří velmi autentický dojem skutečného sněžení.

Výrobník sněhu lze pohodlně zavěsit do výšky a zajistit tak ještě lepší autentičnost. Speciální náplň se nalévá do kanystru, který je součástí výrobníku. Obvykle se zařízení vyznačuje tichým chodem, nijak tedy nenaruší hudební ozvučení Vaší zábavy.

 

Kde sněhové výrobníky zakoupit?

doručujeme pouze specializované prodejce světelné, zvukové show techniky na efektové výrobníky. Jedním z největších prodejců s širokou nabídkou sněhových výrobníků je DISCO-SHOP.CZ.