výrobníky.cz

Efektové výrobníky mlhy, kouře, sněhu a bublin

Výrobníky mlhy

Efektové výrobníky mlhy se skvěle uplatní ve všech odvětvích zábavního průmyslu. Ocení je pořadatelé diskoték, divadelních představení, koncertů i provozovatelé nejrůznějších hudebních klubů. Každé zábavě či kulturnímu představení dodají zcela ojedinělý nádech originality.

Výjimku netvoří ani výrobníky mlhy. Zejména ve spojení s vhodnou světelnou technikou přinášejí vynikající vizuální efekt tajemna, který najde zalíbení u každého návštěvníka diskotéky. Umělá mlha se na rozdíl od kouře válí jen po zemi.

Na půdě divadelních jevišť pak může umělá mlha – podobně jako kouř – nést kromě vizuálního zpestření i krycí funkci, jež je v divadelní praxi tolik důležitá. Speciální využití nacházejí i výrobníky mlhy při cvičení hasičů.

Mlhové výrobníky seženete v mnoha různých provedeních i cenových kategoriích. Na našem trhu jsou k dostání jak špičková zařízení určená profesionálům, tak i menší výrobníky, jejichž dostupnost ocení drobnější podnikatelé a laici.

Jednotlivé modely výrobníků se často liší také ovládáním – ty nákladnější obvykle disponují DMX ovladačem, který je součástí balení, případně jsou s takovým ovladačem kompatibilní. Ani u cenově dostupnějších výrobníků ovšem nechybí alespoň klasické dálkové ovládání.

Efektové výrobníky včetně těch mlhových se dnes již vyznačují velmi snadnou instalací, jednoduchým ovládáním a tichým chodem, který nenarušuje hudební ozvučení zábavní či kulturní akce. Z hlediska přípravy na provoz je pak třeba pouze naplnit nádrž výrobníku speciální tekutinou (náplní do mlhových výrobníků) a dále nabít zařízení energií prostřednictvím napájecího kabelu. Po jeho odpojení je zařízení zcela mobilní a připravené k provozu – show může začít!

Na trhu se setkáte s mnoha odlišnými modely výrobníků různých značek. Doporučit je možné například zařízení z dílny výrobců Eurolite a Antari, nepochybíte ale ani v případě výběru značky QTX, Skytec či Look.

 

Kde výrobníky mlhy zakoupit?

doručujeme pouze specializované prodejce světelné, zvukové show techniky na efektové výrobníky. Jedním z největších prodejců s širokou nabídkou mlhových výrobníků je DISCO-SHOP.CZ.