výrobníky.cz

Efektové výrobníky mlhy, kouře, sněhu a bublin

Výrobníky bublin

Chcete dodat své párty či oslavě zcela jedinečnou atmosféru, na kterou její návštěvníci hned tak nezapomenou? Myslíte si, že kvalitní ozvučení a světelná show už nestačí? Pak jsou tu pro Vás speciální efektové výrobníky.

Kdo by například neměl rád kouzelné mýdlové bublinky podobné těm z dětských bublifuků, jen poněkud větší? Velkolepou párty oživenou stovkami poletujících bublinek zajistí speciální bublinové výrobníky. Stačí jen nalít náplň a zapnout. Bublinky řinoucí se z efektového výrobníku jsou pak během chvilky rozfoukány po celé místnosti. Instalace i obsluha těchto přístrojů je zpravidla velmi jednoduchá – obvykle nechybí dálkové ovládání, samotnému výrobníku se pak dodá energie za pomoci napájecího kabelu. Poté, co je zařízení plně nabito jej můžete odpojit a výrobník se tak stává zcela mobilním.

Výrobníky bublin se na Vaší párty postarají nejen o skvělý a originální vizuální efekt, ale přinesou také výtečnou zábavu Vašim hostům. Obří i menší bubliny budou za svého letu na tančící hosty padat či do nich narážet a samozřejmě praskat. Lehké bubliny lze navíc popohánět foukáním či praskat prostým dotekem ruky, podobně jako je tomu v případě bublinek z dětských bublifuků. Můžete si být jisti, že u rozveselených hostů Vaší párty dosáhne obří automatický bublifuk stejné obliby, jaké se dodnes těší klasický pouťový bublifuk u dětí.

Samozřejmostí pak je, že se nemusíte obávat zdravotní závadnosti náplní, z nichž jsou bubliny vyráběny. Bubliny jako takové při praskání nezanechávají žádné stopy na nábytku, podlaze ani na oblečení hostů. Mokré skvrny jednoduše zaschnou a nikdo později nepozná, že se zde konala velkolepá bublinová párty.

Pořiďte si i Vy tento unikátní zdroj skvělé zábavy – kouzelných bublin, které přes svou jednoduchost vždy dokáží podpořit tu pravou náladu a přinést mnoho legrace.

 

Kde výrobníky bublin zakoupit?

doručujeme pouze specializované prodejce světelné, zvukové show techniky na efektové výrobníky. Jedním z největších prodejců s širokou nabídkou výrobníků bublin je DISCO-SHOP.CZ.