výrobníky.cz

Efektové výrobníky mlhy, kouře, sněhu a bublin

Náplně pro výrobníky mlhy

Neopakovatelným doplňkem skvělé párty nebo diskotéky je bezesporu efektní a ve správný okamžik vypuštěná mlha. Abyste mohli tento velkolepý efekt na vašich akcích vytvářet, budete potřebovat výrobník mlhy – a hlavním doplňkem, který každý výrobník mlhy rozhodně potřebuje, jsou náplně pro výrobníky mlhy. Můžete si vybrat z mnoha velikostí balení a několika různých značek, konkrétně nabízíme náplně značek eLite, Eurolite, Look či QTX.

Abychom umožnili nákup těchto náplní i provozovatelům menších akcí, nabízíme náplně pro výrobníky mlhy v balení už od 1 litru.

Kromě samotných náplní si pak můžete dokoupit také aromatickou esenci, která dodá vyrobené mlze příjemnou vůni a udělá tak celý efekt ještě působivějším.
Některé z náplní v nabídce navíc obsahují látku, která chrání váš výrobník mlhy a prodlužuje jeho životnost. Kromě těchto kvalitních náplní si můžete zvlášť zakoupit také čistící tekutinu. Ta by pro vás měla být rovněž nezbytným vybavením – každý mlhostroj by se měl čistit minimálně 1x měsíčně.

Cena náplně je vždy odvislá na kvalitě, resp. hustotě vytvořené mlhy.