výrobníky.cz

Efektové výrobníky mlhy, kouře, sněhu a bublin

Nová technologie výroby plazivé mlhy

BeamZ LF1500 výrobník plazivé mlhy Low Fog, DMX, s přepravním casem

BeamZ LF1500 výrobník plazivé mlhy Low Fog, DMX, s přepravním casem

Pořádáte diskotéku, oslavu nebo jinou akci a chcete ji mít dostatečně atraktivní, tak jak to každý od vás očekává? K tomu skvěle dopomáhají fascinující mlhové efekty. Doposud se jako náplň do výrobníků mlhy běžně používal  CO2 nebo suchý led. Dnes však díky novým výrobním postupům můžete na svých akcích vyrábět mlhu, která neohrožuje vaše zdraví ani zdraví všech zúčastněných!

K výrobě mlhy již nepotřebujete CO2 nebo suchý led. S novou technologií výroby mlhy vám postačí pouhá destilovaná voda! Novinkou jsou ultrazvukové mlhovače, které pro výrobu plazivé mlhy používají ultrazvuk. Do výrobníku mlhy proto stačí nalít jen destilovanou vodu.  Ultrazvukový generátor mlhy hravě přemění vodu na jemnou hustou mlhu, která se plazí při zemi.

Jde tedy o zdraví neškodnou výrobu mlhy, která nenarušuje životní prostředí. Nehrozí úniku nebo nashromáždění CO2. Další velkou výhodou jsou i nízké náklady.

Ultrazvukové mlhovače se během chvíle (cca 8 minut) zahřejí a pak lze trvale vyrábět mlhu. Množství vyfukované mlhy můžete regulovat. Ultrazvukové mlhovače se ovládají pomocí LCD displeje nebo DMX signálu. Větší ultrazvukové generátory mlhy jsou opatřeny kolečky pro snadnější manipulaci a přesun. Výrobník plazivé mlhy